Ayşe Aslanpay Sevgilisi Batuhan Karacakaya’ya Darp Davası Açınca Kozlarını Sosyal Medyada Paylaştılar

Hepimizin Aşk-ı Memnu Bülent olarak tanıdığı genç oyuncu Batuhan Karacakaya, Survivor’a katılmasıyla da uzun bir süre göz önünde olmuştu. Yıllar sonra Survivor ile yeniden eski ününe kavuşan Karacakaya’nın aşk hayatı da magazin gündemini oldukça meşgul eden konulardandı. Ayşe Aslanpay ile aşk yaşayan ve bunu sosyal medyada çekinmeden paylaşan oyuncunun, kız arkadaşını darp ettiği iddia edildi. Gelin detaylara birlikte bakalım…

Batuhan Karacakaya hepimizin hayatına Aşk-ı Memnu dizisinin Bülent’i olarak girdi bildiğiniz gibi. Daha sonrasında pek çok yapımda yer alsa da hafızalarımızda her zaman bu rol ile kodlanmıştı.

Daha sonrasında geçtiğimiz yıllarda önce Survivor ünlüler takımında sonra da All Star kadrosunda yarışmış, eski popülerliğini bu sayede geri kazanmıştı. Yarışmaların bitiminin ardından diğer Survivor yarışmacıları ile aralarında aşk iddiaları dolanmaya başlamıştı.

Daha sonrasında ise sosyal medya fenomeni ve oyuncu olan Ayşe Aslanpay ile aşk yaşamaya başlamış, bunu sosyal medyadan da gizleme gereği duymadan paylaşmıştı.

Hatta Netflix hakkında söylediklerinden sonra sevgilisi ile paylaştığı bu fotoğraf dalga konusu olmuş, herkes tarafından eleştirilmişti.

Karacakaya, ‘Netflix’te bir dizi izlerken bir anda çok açık bir sahne ile karşılaşmaktan çekiniyorum, salonda rahat rahat izleyemiyorum’ demişti.

Çiftin takipçileri Ayşe Aslanpay’ın dün gece saatlerinde paylaşmış olduğu Instagram storysi sonrası şok oldu. Aslanpay, Batuhan Karacakaya’nın kendini darp ettiğini ve ondan şikayetçi olduğunu söyledi.

‘Yaşadığım bu zorlu süreçle ilgili eski erkek arkadaşım Batuhan Karacakaya’dan şikayetçi oldum, darp edildiğime dair elimdeki tüm delilleri dosyaya sundum. Bundan sonra bu konuyla ilgili tarafıma yapılan tüm hakaret ve asılsız olaylarla ilgili avukatım suç duyurusunda bulunacaktır. 

Mental olarak o kadar yoruldum ki. Ben hayatıma devam etmeye çalışıyorum. Bu süreçte destek olan tüm arkadaşlarıma ve avukatıma teşekkürler.’

Daha sonrasında oyuncu Batuhan Karacakaya bu durum hakkında yazılı bir açıklamayı yine sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı.

Öncelikle şahsıma yapılan bu iddiaların asla gerçeği yansıtmadığını bilmenizi isterim. 6 aydır süre gelen ilişkimizin bu duruma gelmesi ne yazık ki çok üzücü.

Darp edildiğini iddia ettiği günün ve ertesi günün iftira olduğunu kanıtlayacak bizzat kendisinin çektiği fotoğraf ve videoları mevcuttur. Kendisinin hiçbir darp izi bulunmamaktadır. Aksine bu durumda darp edilen, evinin kapısına defalarca gelinen, arabasına zarar verilen bizzat şahsımdır. Söylediğim her şeyin kamera görüntüleri mevcuttur. Hukuki birimlere belgelerimi teslim ettim. Gerekli işlemler başlatıldı. 

Uzaklaştırma kararı almama rağmen defalarca otoparkıma gizlice girip kapımı yumrukladığı, ailemin evine gidip onları rahatsız ettiği, iş yerimize gelip beni çok zor durumlarda bırakmasına rağmen şikayet etmeyip sabırlı davranmıştım. Mesajlarına düne kadar cevap vermedim ve bu asılsız iddialarla karşı karşıya kaldım.’

‘Özel hayatımın her zaman gizli kalmasına özen gösterdim. Özellikle birlikte olduğum kadının bana yaşattığı olumsuz olayları asla paylaşmak istemezdim… Fakat şahsıma yapılan asılsız iddialardan dolayı gerçekleri iddia olarak değil kanıtlı bir şekilde paylaşmak durumundayım. 

Her zaman sabrımı korumaya, karşımdaki insanın kadın olduğunu düşünerek zarar görmemesi için susmaya özen gösterdim. Ama artık gereği yapılması için tüm başvurularımı ilgili birimlere yapmış bulunmaktayım.’

Karacakaya daha sonrasında kendi kapısının yumruklandığı bu videoyu paylaştı.

Ardından Ayşe Aslanpay’ın kamera karşısında açıklama yaptığı bir videoyu da kendi hesabında paylaştı. Ayşe Aslanpay’ın bu videoda “Erkek arkadaşım ertesi gün konuşmadığımız için vicdan azabı çeksin diye yüzüme biraz makyaj yapıp fotoğraf attım.” ifadelerini kullanıyor.

Ardından Ayşe Aslanpay kendi hesabında Batuhan Karacakaya tarafından çekilmiş bir videoyu paylaştı. Karacakaya’nın bu videoda, “Ben sevdiğim kadına, Ayşe’ye zarar verdim. Bunun için çok pişmanım. Bugün 15 Şubat bu videoyu şu yüzden çekiyorum; bugünden itibaren Ayşe’nin benimle alakalı herhangi bir fiziksel, hasarla alakalı herhangi bir konusu olduğunda beni bu video ile yargılatabilir. Bu videomu her yere de yayabilir.” ifadelerine yer veriyor.

Daha sonrasında olaylar iyice kızıştı ve Batuhan Karacakaya, evinin otoparkında Ayşe Aslanpay’ın kendisine saldırgan bir tutumla yaklaştığı anları böyle paylaştı.

Batuhan Karacakaya’nın açıklama videosunu yayınlayan Ayşe Aslanpay ise karşı taraftan paylaşılan her şeyin iftira olduğunu ve bu videoyu kanıt olarak sunduğunu söyledi.

Ardından Batuhan Karacakaya ile olan bazı mesajlaşmalarının ekran görüntülerini paylaştı.

Batuhan Karacakaya’nın paylaşmış olduğu videoda kendisini açıklama yapmak için zorladığını, darp edilmiş olduğunu ve tek küpesinin olmadığını söylüyor. Aslanpay, ne olursa olsun hakkını aramaya devam edeceğini söyledi.

Batuhan Karacakaya tüm bu iddialara karşın, 17 Şubat tarihli bu videoyu Twitter hesabı üzerinden paylaştı.

Ayşe Aslanpay ise son olarak 15 Şubat tarihli bu fotoğrafı Instagram hikayeler kısmından yayınladı.

Siz bu konuda neler düşünüyorsunuz? Gelin yorumlarda buluşalım!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*