Enişte-baldız ifşası! Esra Ezmeci bile bu iğrençliğe dayanamadı

Yaptığı paylaşımlarla her gün toplumsal medyanın gündeminden düşmeyen Psikolog Esra Ezmeci’ye bu kez aile içinde yaşanan iğrenç bir itiraf geldi. Kendisine gelen soru ve itiraf üslubu paylaşımları toplumsal medya hesabından yayınlayan Ezmeci, enişte-balsız itirafına karşı bakın ne söyledi? İşte herkesi bir daha hayretlere düşüren o paylaşım.

ESRA EZMECİ’DEN İTİRAF KARŞISINDA DERS NİTELİĞİNDE YORUM

İlişkiler üzerine çapalama ve tuzlama formülleriyle gündeme gelen Esra Ezmeci, şu sıralar FOX TV’de Karşı Karşıya programını sunuyor. Hem programında hem de toplumsal medya hesabında işini sürdüren Ezmeci, bir bayan takipçisinden gelen akıl almaz itirafı paylaştı.

“EŞİM VE ABLAMIN İHANET ETTİ” İTİRAFI

Kadın takipçisi, “Eşim ve abla ihanetinden sonra ayrılamıyorum. Zira babam felç geçirdi. İki kızım var ne yapmam lazım?” sorusunu Ezmeci’ye yöneltti. Ezmeci ise bu itiraf karşısında, “Burada bu durumu kabul etmek sizin için çok sıkıntı olacaktır. Öncelikle ablanızı büsbütün hayatınızdan çıkarın. Kendinizi toparlayıp, kendinize geldiğinizde başa çıkamayacağınız noktada evliliğinizi bitirirsiniz. Kimi durumlar yalnızca aldatma değildir. Büyük bir ihanettir. Bir hayatınız var ya kendiniz için yaşarsınız ya da diğerleri için. Seçim sizin” yanıtını verdi.

İŞTE HERKESİ HAYRETE DÜŞÜREN O İTİRAF

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.