Estetik hoşu Survivor Sabriye Şengül son haliyle parmak ısırttırdı! Estetiğin gücü ismine: Bu değişime şok olacaksınız

Survivor’a katılarak herkesin gönlünü kazanan Sabriye Şengül değişimiyle ağızları açık bıraktı. Kickboks’ta 3 Türkiye Şampiyonluğu olan Sabriye Şengül Survivor’ın mesleğinin akabinde yaptırdığı estetiklerle apayrı birine dönüştü. Estetiğin gücü adına! Toplumsal medyayı faal olarak kullanan Ulusal atletin son hali parmak ısıttırdı. İşte Sabri Şengül’ün son hali…

Boks ve Kickboks’la ilgilenen ve 3 Türkiye Şampiyonluğu olan Sabri Şengül, Survivor macerasından sonra öne çıkan isimlerden biri olmuştu.

İNANILMAZ DEĞİŞİM

Survivor mesleğinin akabinde makul estetikler geçiren Sabriye Şengül, apayrı birine dönüştü. Eski halinden eser yok. Toplumsal medya hesabından sık sık paylaşımlarda bulunan Sabriye, fiziği ile kendine hayran bırakıyor.

TAKİPÇİLERİNDEN TAM NOT ALDI

Kusursuz fiziğiyle herkesin ilgisini çeken 34 yaşındaki Sabriye, Marmaris’e tatile gitmiş ve siyah bikinisiyle verdiği pozlarla herkesin ilgisini çekmişti. Sabriye’nin paylaşımları kısa müddette binlerce beğeni ve yorum almıştı.

GÖRENLER İNANAMIYOR

Sosyal medya paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen Sabriye Şengül, son pozlarıyla yok artık dedirtti. Geçirdiği estetik operasyonları ile apayrı birine dönüşen Sabriye, son haliyle herkesi şoke etti.

Sabriye Şengül’ün son halini görenler gözlerine inanamadı. Birçok takipçisi ‘Estetiğin gücü ismine, Bu nasıl bir değişim, Yok artık’ üzere yorumlarda bulundu.

İşte Sabriye Şengül’ün son hali…

SABRİYE ŞENGÜL KİMDİR?

Sabriye Şengül, 1988 yılında Trabzon Vakfıkebir’de dünyaya geldi. 2006 yılında boksa ilgi duymaya başlayan Sabriye Şengül’ün hayatı bu tarihten sonra değişti. Spor hayatına hentboll oynayarak başlayan Sabriye Şengül, tavsiye sonrasında kickboks’a yöneldi. Hayatında sporun kıymetli bir yer tuttuğunu belirten Sabriye Şengül’ün en öne çıkan özelliği ise hırslı bir kimliğe sahip olması. Verdiği röportajlarda her fırsatta sporun hayatındaki değerini anlatan Sabriye Şengül, spor hayatını şu sözlerle anlatıyor: “Önceleri hentbol oynuyordum. Hırslı, mücadeleci ve pes etmeyen bir imal var. İdmanlarda ve maçlarda bu imalden ötürü sertleştiğim oldu. Hocalarım, ‘Sabriye hentbolcular bize lazım. Sen boks ile uğraş’ deyince neden olmasın dedim. Boksta ve Kickboskta 3 Türkiye şampiyonluğum var. Memleketler arası boks şampiyonluğum ve K1 Dünya Karması şampiyonluğum bulunuyor.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.