Gönül Dağı’nda Rıfat’ın eşi Mihriban dekolteli ve küçük etekli pozlarıyla ortalığı yıktı! ‘Sen neymişsin ya’

TRT 1 ekranlarının izlenme rekorları kıran Gönül Dağı dizisi, birbirinden hoş hikayeleriyle milyonların kalbinde taht kurdu.

Başrollerinde Berk Atan, Ecem Özkaya, Semih Ertürk, Nazlı Pınar Kaya, Hazal Çağlar, Cihat Süvarioğlu, Ferdi Sancar gibi isimlerin yer aldığı Gönül Dağı dizisi, her kısmıyla izleyiciden tam not aldı.

Bozkırda hayallerinin peşinden koşan ve tüm mahzurlara karşın imkansızı başarmaya çalışan 3 kuzenin kıssasını anlatan dizi, oyuncu takımı ile de dikkatleri üzerine çekti.

Genç oyuncuların yıldızının parladığı dizide Hüseyin Sevimli’nin hayat verdiği Rıfat karakteri, aşk acısıyla hepimizi yaktı.

Terk edilmenin acısıyla divane olan ve kendisini dağlara atan Rıfat’ın yaralarını saran kişi ise Mihriban oldu.

Mihriban karakterine hayat veren Hande Parıltı Tekin, doğal hoşluğu ve temizliği ile dizinin dikkat çeken oyuncuları ortasında yerini aldı.

Dizinin sıkı takipçileri tarafından mercek altına alınan Hande Işık Tekin, gerçek haliyle kendine hayran bıraktı.

Hande Işık Tekin’den argümanlı pozlar

Gönül Dağı dizisiyle ismini geniş kitlelere duyuran Hande Parıltı Tekin, argümanlı toplumsal medya paylaşımlarıyla çok konuşuldu.

Instagram’da çok fazla takipçisi bulunmayan Hande Işık Tekin, dekolteli ve küçük etekli pozlarıyla görenleri hayrete düşürdü.

Dizide tesettürlü bir köylü kızına hayat veren Tekin’in kareleri, beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu.

Duru hoşluğu ve kusursuz fiziğiyle büyüleyen genç oyuncuya, ”Sen neymişsin ya”, ”Ah Mihriban yaktın bizi”, ”Güzellik abidesi”, ”Zarafetin beden bulmuş hali”, ”Dizideki halinden eser yok” biçiminde yorumlar yapıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.