Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul'dan Madeni Eşya ve Sanatkarlar Esnaf Odası Başkanı Salih Engin’e Hayırlı Olsun Ziyaret

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’dan Madeni Eşya ve Sanatkarlar Esnaf Odası Başkanı Salih Engin’e Hayırlı Olsun Ziyaret

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, 10 Mart 2022 Perşembe günü saat 10.00’da Madeni Eşya Ve Sanatkarlar Esnaf Odası Başkanı Salih Engin ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 

Gerçekleştirilen ziyarette; Malkara Belediye Başkan Yardımcısı Ersin Kaçar ve Malkara Belediye Meclis Üyesi Mustafa Özer de yer aldı.

 

Ziyarette Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Madeni Eşya Ve Sanatkarlar Esnaf Odası Başkanı Salih Engin’i seçimlerde başkanlığa seçildiği için tebrik edip, çalışmalarında başarılar diledi.

 

Madeni Eşya Ve Sanatkarlar Esnaf Odası Başkanı Salih Engin gerçekleştirdikleri ziyaretten dolayı Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Malkara Belediye Başkan Yardımcısı Ersin Kaçar ve Malkara Belediye Meclis Üyesi Mustafa Özer’e teşekkür etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.