Müge Anlı’daki Sinan Sardoğan ile ilgili şok iddia! Sinan Sardoğan öldü mü? Meğer…


Gazeteci Müge Anlı, Sardoğan’a “Benim de bacaklarıma bakma. Sana bir uçarım buradan. Yararım senin beynini” demişti. Arife Gökçe’nin kaybında şüpheli bulunan Sinan Sardoğan ile ilgili şok bir iddia ortaya atıldı. Çocuğa cinsel istismar iddiasıyla tutuklanan Sardoğan’ın cezaevinde öldüğü iddia edilmişti. Müge Anlı’dan açıklama geldi. İşte detaylar…

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Gündüz kuşağında hafta içi her gün sunduğu Müge Anlı ile Tatlı Sert programıyla ekranlara gelen Müge Anlı canlı yayında çileden çıktı. Atv’de yayınlanan programda Anlı’nın kayıp Arife Gökçe olayının baş şüphelisi Sinan Sardoğan’a söylediği sözler herkesi şaşırtmıştı.

müge anlı çileden çıktı

“BACAKLARIMA BAKMA BEYNİNİ YARARIM”

Müge Anlı, “Benim de bacaklarıma bakma. Sana bir uçarım buradan. Yararım senin beynini.” dedi. Sardoğan ise “Ben senin bacaklarına mı bakıyorum?” diyerek kendini savundu. İşte Anlı’nın çileden çıktığı o anlar;

SİNAN SARDOĞAN İNTİHAR MI ETTİ? GERÇEK ORTAYA ÇIKTI

Çok sayıda yaşlı kadına cinsel tacizde bulunduğu ortaya çıkan Sinan Sardoğan cezaevine gönderilmişti. Sardoğan, cezaevinde intihar ettiği iddia edilmişti. Ancak alınan İHA’dan alınan son bilgiye göre Sinan Sardoğan’ın cezaevinde intihar ettiği haberlerinin asılsız olduğu ortaya çıktı.

SAPIK SİNAN ÖLDÜ MÜ? MÜGE ANLI MERAK EDİLEN SORUYA AÇIKLIK GETİRDİ

 

Müge Anlı, Sinan Sardoğan’a dair yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Arife Gökçe’nin kaybının 84. günü. Sinan hakkında sosyal medya haberlerini güvendiğini sitelerden takip edin lütfen. Sinan hâlâ cezaevinde. Hep soruyorsunuz bana. Buradan söylemiş olayım. Sinan Sardoğan hâlâ yaşıyor.”

 

Sinan Sardoğan intihar etti

FİKRİ GÖKÇE’DEN ŞAŞIRTAN İTİRAF!

65 yaşındaki Arife Gökçe’nin kaybından sorumlu tutulan Sardoğan hakkında şaşırtan bir detay ortaya çıktı. Sardoğan ilginç açıklamaları kadar yaşlı kadınları taciz etmesiyle de herkesin tepkisine neden olmuştu. Daha sonra bir çocuğu istismar ettiği gerekçesiyle tutuklanmıştı. Arife Gökçe ise hala bulunamadı.

SİNAN SARDOĞAN SUÇSUZ MU?

Çaresiz bekleyişini sürdüren Fikri Gökçe, adalete güvendiğini söyleyerek eşinin bulunmasını istedi. Evine köyünden birilerinin girerek eşini kaçırdığını ileri süren Gökçe, “Mesaj atıyor diye olayı şüpheli Sinan’ın üzerine yıkarım diye düşünüyorlar. Sinan’ın bu olayda gözetleyici olduğunu söyleyen Fikri Gökçe, Suç Sinan’ın üzerinde kalır, ben de bu arada kurtulurum’ böyle bir şey yok. Ben de bunları inşallah öğreneceğim.” diyerek kafaları karıştırdı.

Gökçe ayrıca; “Hayatımı artık sadece eşime adadım. Çoluğum çocuğuma sebep olmadan kendim halledeceğim. İnşallah kemiğine kadar bulacağım. Bugün olmazsa yarın olur. Kapıma kilit vuranın kapısına kilit vuracağım. açıklamasında” bulundu.

 

OLAYIN GEÇMİŞİ!

Müge Anlı’nın bugün yayınlanan bölümünde Arife Gökçe olayında çarpıcı gelişmeler yaşandı. Müge Anlı ise Sinan Sardoğan ile ilgi 7 ayrı ihbar daha aldıklarını söyledi.  Yaşananlara dayanamayıp stüdyoya gelen bir vatandaş, Sinan ile yaşadığı olayı tek tek anlattı. Sinan’ın bir kadını sıkıştırdığını ve cebinde yumurta büyüklüğünde taşlar olduğunu öne süren izleyici, çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

Özkan Deveci isimli vatandaş Sardoğan ile ilgili yaşadığı olayı şu sözlerle aktardı. “Sinan, Esenyurt’ta kaldırımda bir kadınla tartışıyordu. Önce karı-koca olduklarını sandım. Ama anladım ki değiller. Hemen koştum abla dedim akraban mı eşin mi? ‘Kardeşim bilmiyorum. 15-20 dakikadır peşimde. Eşimi aradım geliyor’ dedi. Ben de bu Sinan’ın iki yakasını topladım. Bir kadını neden rahatsız ediyorsun ne istiyorsun deyince kekeledi. Ceplerinde yumurta büyüklüğünde taşlar vardı. Kadın da korkmuş titriyordu. Ben yapmamam gereken bir şey yaptım. Sinan’ı biraz dövdüm. Yere yatıp çırpındı ben de korktum. Telefonumu arabadan alıp ambulans çağıracaktım. Ama döndüğümde bir baktım Sinan yok! Bayıldı numarası yapıp kaçmış. Ceplerindeki taşları da boşaltmış. İnşallah o sapığın olması gereken yerde olduğunu görmek isteriz…”

Her iddiayı yalanladığı gibi bu iddiayı da yalanlayan Sinan ise “Ben seni tanımıyorum. Öyle bir şey olmadı” diyerek konuyu değiştirmeye çalıştı!

MÜGE ANLI’YI TEHDİT ETTİ!

Anlı’nın gündüz kuşağı programında günlerdir konuşulan Arife Gökçe kaybolmasıyla ilgili baş şüpheli olan Sinan adlı kişinin canlı yayında sarf ettiği sözler pes dedirtti. Müge Anlı ile inatlaşan Sardoğan, Anlı’yı canlı yayında “Adamı sinirlendirme” diyerek tehdit etti. Ayrıca “Yarıyordun beynimi gel” dedi.

MÜGE ANLI DELİYE DÖNDÜ!

Programda herkese küfürler savuran Sinan’a usta gazeteci “Ancak ağzında bu laflar, bir şey yapamadığın için” diyerek çıkıştı. 

GÖZALTINA ALINDI!

Kayıp Arife Gökçe’nin arandığı Müge Anlı ile Tatlı Sert programında baş şüpheli olarak canlı yayına çıkan Sinan Sardoğan’ın yaşlı kadınlarla cinsel içerikli mesajlar gönderdiği ortaya çıktı. 

SİNAN SARDOĞAN TUTUKLANDI!

Müge Anlı’nın programında birçok kadına cinsel tacizde bulunduğu ortaya çıkan Sinan Sardoğan, 2018 yılında bir erkek çocuğuna cinsel istismar suçlamasıyla tutuklandı. Canlı yayında konuyla ilgili konuşan Anlı, Sardoğan’ın küçük çocuğu eve götürdüğü görüntüleri yayınlayarak yaşananları anlattı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*