Sezon finaline iki bölüm kalan ‘Yargı’dan yeni tanıtım

Pazar akşamlarına damga vuran Yargı dizisinin izleyici ile buluşan yeni bölüm tanıtımına, Ilgaz (Kaan Urgancıoğlu) ile Ceylin’in (Pınar Deniz) duygusal dakikaları damga vuruyor.

“TAM BİR YUVA OLMUŞ”

Ilgaz’ın, Mazhar Alanson’un ‘Benim Hala Umudur Var’ şarkısı eşliğinde, “Çok güzel olmuş, çok sıcak. Söylediğin gibi yapmışsın. Tam bir yuva olmuş” sözleri dikkat çekiyor.

“İKİ GÜNÜN VAR CEYLİN”

Tutuklanan Yeşim, Ceylin için tehdit olmaya devam ediyor. Ceylin’e iki gün müddet tanıyan aksi takdirde bir kişinin daha öleceğini söyleyen Yeşim, gerilimi yükseltiyor. Ceylin, Ilgaz ve Derya (Şükran Ovalı); Yeşim’in herkesten sakladığı ortağının peşine düşüyor. Bu sırada Savcı Derya, “Büyük manyağa çattık” diyor.

“BİLMEN GEREKEN BİR ŞEY DAHA VAR”

Çınar, (Arda Anarat), kendisini hapishanede ziyaret eden Metin’e (Hüseyin Avni Danyal), “Senden son bir şey isteyeceğim tamam mı” diyor. Bu istek merak konusu oluyor. Sezon finaline son iki bölümün kaldığı Yargı’da Cüneyt (Hakan Dinçkol), Ceylin’e “Bilmen gereken bir şey daha var” açıklamasını yapıyor. Ceylin’i derinden sarsacak itirafının ne olduğu sevilen dizinin pazar akşamı ekrana gelecek yeni bölümünde yanıt bulacak.

Ay Yapım imzalı Yargı’nın kadrosunda; Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz ile beraber Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Mehmet Yılmaz Ak, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Nergis Öztürk, Şükran Ovalı, Pınar Çağlar Gençtürk, Başak Gümülcinelioğlu, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Özlem Çakar Yalçınkaya, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan ve Merve Ateş yer alıyor.

Sema Ergenekon’un kaleminin Ali Bilgin’in rejisiyle buluştuğu Yargı dizisi, yeni bölümleriyle her pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.