Toplumsal medya yıkıldı: Üvey oğlundan gebe kaldı

Rusya’da yaşayan 37 yaşındaki toplumsal medya fenomeni Marina Balmasheva, 7 yaşından beri büyüttüğü 23 yaşındaki üvey oğlu Vladimir Shavyrin’den gebe kaldığını duyurdu.

Rusya’da kilo verdiği sırada yaptığı paylaşımlarla gündem olan ve kısa bir müddet içinde Instagram’da toplumsal medya fenomeni olan 37 yaşındaki Marina Balmasheva’nın yaptığı açıklama gündem oldu.

Hem toplumsal medyada hem de memleketler arası medyada gündem olan Balmasheva, üvey oğlundan çocuk beklediğini duyurdu. 37 yaşındaki toplumsal medya fenomeni 7 yaşından beri birlikte yaşadığı üvey oğlu Vladimir Shavyrin’den çocuk beklediğini açıkladı.

Genç bayan üvey oğlundan gebe kaldığını bu pozlarla paylaştı.

Balmasheva, çiftin bir kız çocukları daha olduğunu söyledi. Genç toplumsal medya fenomeni Shavyrin’in 47 yaşındaki babası Alexey’i şimdi öğrenciyken terk ettiğini söyledi.

Fakat Balmasheva’nın yaptığı paylaşım toplumsal medyayı karıştırdı. Kimi toplumsal medya kullanıcıları genç bayanın üvey oğlundan çocuk yapmasını eleştirirken kimileri da ikili memnunluk dileyerek, hamilelik münasebetiyle tebrik etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.