GTA 6 Geliyor! Rockstar Games GTA 6’nın İlk Fragmanı İçin Tarih Verdi

Oyun dünyasının en büyüğü artık çok yakınımızda! Oyunlarla içli dışlı olmayan kişilerin dahi merakla beklediği GTA 6 için Rockstar Games’ten net bir açıklama geldi. Rockstar Games GTA 6’nın ilk fragmanının ne zaman görücüye çıkacağını paylaştı.

GTA serisi yalnızca en büyük oyun markalarından değil, aynı zamanda tüm eğlence sektörünün de en büyük ürünlerinden. Haliyle serinin sıradaki oyunu GTA 6 hakkında en çok spekülasyon olan oyunlardan.

Rockstar Games tarafından geliştirilen serinin şimdilik son oyunu olan GTA 5’e takvimler 2013 yılını gösterirken kavuşmuştuk. Aradan geçen 10 koca yıla rağmen hala çok satanlar listelerinin tepelerinden inmeyen oyun adeta Take-Two ve Rockstar Games’in para basma makinası.

Oyuncuların gözü ise 10 koca yılın ardından haliyle serinin yeni oyunu GTA 6’nın üzerinde.

Geçtiğimiz aylarda çok ciddi sızıntılarla karşı karşıya kalan GTA 6 artık çıkışa çok yakın. Rockstar Games ve Take-Two’nun finansal raporları gibi önemli kaynaklar da bunu doğrular nitelikte sonuçlar ortaya koyuyorlar.

“Ha geldi ha gelecek, yoksa olası çıkış tarihi belli oldu mu?” diye elimiz bağrımızda beklediğimiz GTA 6 için heyecanlandıran haberler bu kez direkt olarak en güvenilir kaynaktan, yani Rockstar Games’ten geldi.

Rockstar Games’in başkanı Sam Houser’ın Rockstar Games resmi hesabından paylaştığı duyuruda ‘Aralık ayı başlarında bir sonraki Grand Theft Auto’nun ilk fragmanını yayınlayacağımızı size duyurmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Bu deneyimleri sizlerle daha uzun yıllar paylaşmayı sabırsızlıkla bekliyoruz’ ifadeleri kullanıldı. Kısacası yana yakıla beklediğimiz GTA 6’nın ilk fragmanı nihayet aralık ayında karşımızda olacak.

GTA 6’nın resmi duyurusu ise çok daha yakın! Üstelik bu sefer kaynak da epey sağlam.

Bu zamana kadar oyun dünyasından pek çok isabetli bilgi aktarmış olan sektörün en saygın gazetecilerin Jason Schreier’ın Bloomberg’te yayınlanan haberine göre Rockstar Games bu hafta içerisinde oyunu resmi olarak duyuracak ve aralık ayında ise GTA 6’nın ilk fragmanını göreceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx