Gülseren Budayıcıoğlu’ndan Yalı Çapkını’nın Yıldızları Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir İle Paylaşım!

Geçtiğimiz sezonun reyting rekortmeni dizisi ‘Yalı Çapkını’ yeni sezona tüm hızıyla başladı. Hikayenin başka bir boyuta taşındığı dizinin bazı sahnelerinin çekimleri için Yalı Çapkını ekibi Marmaris’e gittiler. Dizinin esin kaynağı Dr. Gülseren Budayıcıoğlu da Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir ile karelerini sosyal medya hesabından paylaştı.

O fotoğraf karesi oldukça tepki gördü. Gelin sosyal medyadan gelen yorumlara birlikte bakalım.?

Başrollerini Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in paylaştığı, geçtiğimiz sezonun ev sevilen işlerinden Yalı Çapkını yeni sezona bomba gibi başladı.

Oyuncu kadrosundan senaryo ekibine birçok değişikliğin olduğu 2. sezonda bölümlerin daha hareketli geçeceğinden şüphemiz yok.

Yazar ve psikiyatr Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun hikayesinden uyarlanan ‘Yalı Çapkını’ ekibine Binnur Kaya ve Taro Emir’in dahil olması diziye epey heyecan katacak gibi görünüyor.

Her halleri gündem olmaya yetiyor desek yeridir. Yalı Çapkını ekibi şimdi de dizinin bazı sahnelerinin çekimleri için Marmaris’e gittiler.

Marmaris çekimlerine giden Gülseren Budayıcıoğlu, Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir ile bir araya geldi.

“Afra ve Mert her zamanki gibi çok tatlıydılar. Dizimizin ikinci sezonu için birbirimize güzel dileklerde bulunduk.” notuyla paylaştı.

?

Yalı Çapkını’nın son bölümünde ‘Ferit’in evden gitmesiyle birlikte hikayenin değişikliği izleyici tarafından tepki görmüştü. Gülseren Budayıcıoğlu’nun bu paylaşımına da hayranlar oldukça tepki gösterdi.

Sosyal medyadan gelen yorumlara bakalım:

?

?

?

?

?

?

?

?

?

Reyting rekortmeni dizinin sonraki bölümlerinde bizleri neler bekliyor olacak? Yorumlarda buluşalım.?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx