Karabağlar’da Asfaltlamalar Dur Durak Bilmiyor

58 mahallesi, 3600’den fazla sokağı bulunan Karabağlar’da, Karabağlar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin asfaltlama çalışmaları durmaksızın sürüyor. Mahalle muhtarlarının talep ve önerileri doğrultusunda acil ihtiyaç duyulan sokaklara girmeye devam eden ekipler, tekniğine uygun şekilde asfalt serimi gerçekleştiriyor. Karabağlar Belediyesi’nin kente kazandırdığı son teknoloji araçlarla önce eski asfalt sökülüyor. Yenisi de yine modern araçlarla sokaklara seriliyor. Böylece kot farkı oluşmuyor.

Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, son olarak General Asım Gündüz Mahallesi’nde serim gerçekleştiren ekipleri yine yalnız bırakmadı. Mahalle Muhtarı Saim Keskin’le birlikte çalışmaları inceleyen Başkan Selvitopu, ekiplere kolaylıklar diledi. Her zaman olduğu gibi bölgedeki vatandaşlarla sohbet eden ve onların taleplerini, önerilerini dinleyen Başkan Selvitopu, “Asfaltlama sezonunun başından bu yana tüm gücümüzle sahadayız. Sezona bitene kadar da aynı anlayış ve kararlılıkla sahada olmayı sürdüreceğiz. Girmediğimiz mahalle kalmayacak” dedi.

Karabağlar Belediyesi’nin kendi asfalt üretim tesisine sahip olduğunu hatırlatan Başkan Selvitopu, “Tesisimiz sürekli çalışıyor. Fen İşleri Müdürlüğü şantiyemize yeni araçlar kazandırdık. Vatandaşlarımızın bize emanet ettiği her kuruşu yine onların yararına kullanmaya, Karabağlar’a hizmet etmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Vatandaşlar da çalışmalardan ötürü Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerine ve Başkan Selvitopu’na teşekkür ettiler.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx