SON DAKİKA | Bayern Münih, Sacha Boey ile görüşmele başladı! İşte Galatasaray’ın istediği bonservis

Galatasaray’da Sacha Boey’in takımda kalıp kalmayacağı henüz netlik kazanmadı. Sarı-kırmızılılar, Fransız oyuncunun dizinden yaşadığı sakatlık sebebiyle Sivas’a götürülmediği ifade etmişti. 

ERDEN TİMUR YALANLADI AMA ALMANLAR DUYURDU

Galatasaray Sportif A.Ş. Başkanvekili Erden Timur, Sacha Boey ile ilgili gelen transfer sorusuna “Sacha Boey bu hafta idmanda olacak. Satış gibi bir şey yok. En ufak bir boşlukta manipülasyon üretiliyor. “Yok böyle bir teklif’ mi diyelim. Bazen bazı şeyleri transfer döneminde bırakmak gerekiyor, bunun faydaları da oluyor.” cevabını vermişti.

Alman basını ise Bayern Münih’in Sacha Boey transferi için uzun süredir görüşme gerçekleştirdiği öne sürdü. Sky De’nin haberine göre PSG ile Nordi Mukiele’nin satın alma opsiyonlu kiralamasını görüşen Bayern Münih’te ikinci alternatif Sacha Boey…

BAYERN’DE İLK HEDEF MUKIELE

Sky De muhabiri Florian Plettenberg’in iddiasına göre Bayern Münih ve PSG, Nordi Mukiele transferi için ortak noktada buluşmak istiyor. İki kulüp arasında Mukiele’nin kiralanması yönünde görüşmelerin sürdüğü aktarıldı. Bayern Münih’in oyuncuyu satın alma opsiyonuyla kiralamak istediği fakat PSG’nin Mukiele’yi zorunlu satın alma opsiyonuyla kiralamak istediği ifade edildi.

Habere göre iki kulüp arasında yapılan görüşmelerde bu hafta kesin bir sonuç çıkacak. Bayern Münih, Mukiele transferinden sonuç alamazsa Galatasaray’dan Sacha Boey’e yönelecek. Bayern Münih’in henüz PSG ile anlaşma sağlayamadığı ve bu görüşmelerin suya düşebileceği öne sürüldü.

‘GÖRÜŞMELER UZUN SÜREDİR YAPILIYOR’

Şampiyonlar Ligi’nde Galatasaray ile aynı grupta yer alan Bayern Münih’in Sacha Boey’i uzun süredir takip ettiği ve görüşmelerin çoktan başladığı aktarıldı. Haberde Sacha Boey’in Bayern Münih için hazır olduğu ve sözlü anlaşmanın önünde hiçbir engel kalmadığı belirtildi.

İŞTE G.SARAY’IN İSTEDİĞİ BONSERVİS

Sacha Boey’in Galatasaray’la 2025 yılına kadar sözleşmesinin sürdüğü bilgisine yer verilen haberde Bayern Münih’in genç sağ bek için kesenin ağzını açması gerektiği ifade edildi.

Galatasaray’ın bonuslar dahil 20 ila 25 milyon euro civarında bir teklif gelmesi durumunda Sacha Boey’in ayrılığına izin vereceği bunun dışındaki tüm ihtimallerin kapalı olduğu okuyuculara aktarıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx